Монітори РМ3 та РМ5

Функціональні монітори РМ3 та РМ5 мають стильний та ергономічний дизайн. Під час запуску тренажера вони автоматично вмикаються та починають роботу. 


 

Особливості

Монітори PM3 та РМ5 відрізняються високою функціональністю і зручною експлуатацією. Розібратися в принципах їх роботи зможе навіть дитина - як тільки ви починаєте тренування, консоль вмикається автоматично.


Відображення інформації

Екран монітора має просте і зрозуміле меню, де відображаються основні показники тренування: пройдена дистанція, швидкість, темп, сила гребка, пульс і кількість витрачених на тренування калорій. Дані подаються в зручній формі загальної інформації, графіків чи діаграм, що дуже зручно.


Персональна LOG картка (тільки для РМ3)

У комплекті з монітором поставляється персональна картка, що знімається, на якій зберігається інформація про результати ваших тренувань. Використовуйте програмне забезпечення Concept2 Utility та передавайте дані з картки у ваш віртуальний електронний журнал або ж зберігайте ЛОГ-лісти на комп'ютері. Однією персональною карткою можуть користуватися до п'яти користувачів.

 

Живлення монітора

PM3 монітор працює від двох батарейок типу D або від мережевого адаптера. Під час тренування монітор функціонує завдяки виробленої при вправах енергії, що дозволяє значно продовжити роботу елементів живлення.

РМ5 - монітор нового покоління, що виведе вас на новий рівень тренувань. Доступ до функціоналу став ще простішим, а завдяки бездротовій ANT+ технології і вдосконаленому підключенню Bluetooth Smart, заняття на гребному тренажері стануть ще ефективнішими та комфортнішими.


Ігри

В монітори PM3 та РМ5 вбудовані спеціальні ігри - Рибки, Біатлон, Дартс та Тренування. Це зробить тренування цікавішими, це мотивує і дозволяє трохи відволіктись під час інтенсивних занять. 

 

Бездротова система вимірювання серцебиття

Технологія управління бездротовими мережами дозволяє не тільки поєднувати тренажери в єдину мережу, але й дистанційно відслідковувати ваш серцевий ритм. 

 

Характеристика

Монітор PM3

Монітор PM5

USB порт для з'єднання з комп'ютером

Так Так

Можливість оновления вбудованого ПЗ

Тільки усунення неполадок і технічне обслуговування

Так

Підключення мережевого дроту (RS485)

Ні Так

 Прилад для збереження інформації 

LogCard  Знімний USB накопичувач

 Збереження досягнень

До 30 інтервалів До 50 інтервалів

 Підсвічування екрану

Ні Так
Живлення 2 батарейки D (LR20) 2 батарейки D (LR20)
Використання без батарейок Так Так (за винятком бездротового з'єднання чи під час використання знімного USB накопичувача)
Версія для SkiErg Так Так
Бездротове з'єднання Ні ANT, ANT+, Bluetooth Smart
Датчик ЧСС Polar (попереднього покоління) Так Ні
Датчик ЧСС Suunto Ні Буде додано лише в наступних версіях ПЗ
Датчик ЧСС Garmin Ні Та
Датчик ЧСС, сумісний з Bluetooth Smart (наприклад, Polar H7) Ні Так
Дротове з'єднання зі смартфоном Так Так (в версії ПЗ 5.1)
Годинник Garmin / з'єднання ANT + FE Ні Буде додано лише в наступних версіях ПЗ