Основні принципи тренувань на гребному тренажері Concept 2

За рахунок особливої конструкції махового колеса, тяга на гребному тренажері Concept 2 супроводжується ще більшим супротивом. 


Ви легко можете обрати індивідуальну програму тренувань з інтенсивними та швидкими або ж тривалими та легкими ривками. Пам'ятайте, що чим більше ви докладете зусиль, тим швидше досягнете поставлених цілей.

Щоб спалити максимальну кількість калорій краще гребти тривалий час. Якщо гребти занадто сильно та різко, ваші результати будуть не настільки ефективними. Регулюйте рівень навантаження веслування за допомогою демпфера. Всього за кілька занять ви звикнете та зможете обрати оптимальний режим тренувань.

Ми рекомендуємо виставляти рівень навантаження демпфера на 3 - 5. Такий режим буде особливо ефективний при аеробному тренуванні.

Такий рівень навантаження більш за все нагадує греблю в маленькому човні. Налаштування більш високих показників дозволять вам відчути себе гребцем на великий човні.

Вся інформація про вашу тренуванні буде відображатися на моніторах PM3, PM4 та РМ5. Консоль покаже кількість витрачених калорій, швидкість, пройдену дистанцію, серцевий ритм і темп.

 

Налаштування демпфера на маховому колесі

Для відчуття більш гладкого та швидкого веслування виставляйте значення демпфері на 1 - 5.