6 порад для правильного використання гребного тренажера Concept 2

Для того, щоб гребний тренажер працював довше та був максимально ефективним проятгом усього сроку експлуатації, необхідно притримуватися деякмх правил, про які ми вам і розповімо.


Ми рекомендуємо ретельно стежити за технічним станом тренажера. Особливу увагу слід приділяти ланцюгам, зірочкам, поворотному трубопровідному з'єднання.

Не допускайте використання гребного тренажера зі зношеною або ослабленою частиною, так як це може призвести до травми. Якщо ви сумніваєтеся щодо стану якоїсь з частин гребного тренажера Concept 2, рекомендуємо замінити їх оригінальними деталями.

 

ОТРИМАННЯ МАКСИМАЛЬНОГО ЕФЕКТУ ВІД ТРЕНУВАНЬ

Заняття на гребному тренажері змушують працювати практично всі групи м'язів, що дає можливість розвивати і зміцнювати все тіло.Тренажер попереджує різкі рухи та має противагову опору, що робить чудовим засобом для реабілітації та відновлення фізичних сил у людей будь-якого віку.

Вправи, які поліпшать ефект від тренування:

1. Проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Переконайтеся, що немає ніякої небезпеки при виконанні інтенсивних програм.

2. Перевірте технічний стан гребного тренажера, перегляньте DVD диск.

  • Прогніть тіло під кутом вперед: ноги не повинні знаходитися у вертикальному положенні, нахил тіла вперед під кутом не повинен перевищувати 30 градусів. Ви повинні відчувати себе комфортно розтягуючись.
  • Координація рухів: ви повинні почати вправу притисненням ніг, тримаючи руки прямо і без зміни кута спини у початковій позиції. Коли ваші ноги наполовину витягнуті, почніть витягати важіль випрямляючи спину, закінчите вправи, натягуючи важіль повністю до живота.
  • Прогин тіла під кінець: спина повинна розгойдуватися взад і вперед вертикально, близько 25 градусів до греблі. Це положення в прогині має бути комфортним. Ви повинні відчувати, що м'язи живота працюють, коли ви сидите у кінцевій позиції.

3. Почніть з розтяжки, розімніться перед початком тренування на гребному тренажері. Дивіться керівництво з тренування Concept 2 з особливими рекомендаціями.

4. Почніть кожну розтяжку легким веслуванням щоб розігрітися.

5. Займайтеся не більше п'яти хвилин у перший день, щоб дати вашому тілу пристосуватися до нових вправ. Поступово збільшуйте час занять на тренажері і інтенсивність протягом двох тижнів.

6. Не робіть великі навантаження під час першого заняття. Не варто відразу починати з того рівня, на якому ви закінчили. Не намагайтеся робити інтенсивні переривчасті вправи, почніть з рівномірною веслування в зручному темпі. З наступного заняття почніть збільшувати інтенсивність поступово в кілька періодів тривалістю 1-3 хвилини. Потім, якщо відчуваєте себе добре, можете почати робити 12 більш інтенсивних вправ.

7. Використовуйте налаштування демпфера "3". Для серцево-судинної системи краще всього використовувати універсальні установки демпфера на рівні "3-5". Вправи на занадто високому рівні демпфера можуть бути шкідливими для Вашого здоров'я і вашої тренувальної програми. Великі навантаження зменшать ваш результат і збільшать ризик травмуватися.